FAQ

Pytania i odpowiedzi

Jak mogę się zarejestrować?

Rejestracja jest wykonywana automatycznie podczas składania pierwszego zamówienia. Wybierz interesujący Cię produkt, podaj dane w formularzu i opłać zamówienie. Na podany adres email otrzymasz dane logowania do platformy.

Jak się zalogować?

Aby się zalogować przejdź do podstrony z logowaniem. Do zalogowania wykorzystaj e-mail i hasło, które otrzymałeś na podany podczas składania zamówienia adres email. Jeżeli nie widzisz maila sprawdź folder SPAM oraz inne foldery poczty (oferty, reklamy, inne itp.).

Co jeśli nie pamiętam hasła?

Osoba, która nie pamięta hasła, powinna wypełnić ten formularz. Niezwłocznie wyślemy wiadomość z instrukcjami dotyczącymi resetowania hasła.

Jak mogę zapłacić?

Płatność odbywa się poprzez elektroniczny przelew bankowy – przy użyciu bezpiecznych płatności udostępnianych przez tpay.com.

Jak otrzymać fakturę?

Podczas składania zamówienia uzupełnij dane, na które mamy wystawić fakturę. Faktura jest generowana i wysyłana automatycznie po dokonaniu płatności.

Jak długo mogę korzystać?

Kupione przez Ciebie szkolenie będzie dostępne przez rok od momentu zakupu.

Urządzenia mobilne

Witryna została zbudowana według technologii Responsive Web Design, dlatego nie powinno być problemów z korzystaniem z dowolnego urządzenia: komputera, tabletu czy smartfona.

Co zrobić, aby otrzymać certyfikat?

Certyfikat otrzymasz po ukończeniu kursu w 100% i zaliczeniu testu wiedzy. Po przejściu danej lekcji kliknij w górnej sekcji checkbox 'ukończono’. W górnej części kursu widzisz też pasek postępu.

Skąd pobrać certyfikat?

Certyfikat możesz pobrać w formie pliku PDF. W tym celu musisz w menu wybrać Certyfikaty. 

Czy muszę wykonywać testy wiedzy?

Nic nie musisz 😉 Jest to forma sprawdzenia nabytej wiedzy. Do testów możesz podchodzić nieograniczoną liczbę razy. Zaliczenie testu wiedzy jest wymagane do otrzymania certyfikatu.

Kiedy dostanę dostęp do szkolenia?

Od razu po dokonaniu wpłaty na platformie szkoleniowej zostanie utworzone Twoje konto. Dane dostępowe otrzymasz na adres e-mail. Natychmiast możesz zacząć naukę.

Czy mogę pobrać materiały i oglądać offline?

Nie. Video jest tylko online. Pobrać możesz za to prezentacje, materiały w formie PDF, ebooki, pliki ćwiczeniowe i wszystkie inne materiały pomocnicze.

Copyright © 2024 Expose sp. z o.o. | RegulaminPolityka Prywatności | Szkolenia stacjonarne/zdalne